Tak. Wszystkie nasze webinary są dostępne bez ograniczeń czasowych na www.famiga.pl/webinary

Przykro nam, że nie mogła Pani uczestniczyć na żywo w wydarzeniu. Niestety to Facebook wysyła powiadomienia o rozpoczęciu wydarzenia na żywo. Aby otrzymać takie powiadomienie, należy się zapisać na webinar na stronie wydarzenia na Facebooku. Alternatywnie, w przyszłości warto w poniedziałki o 19:30 otworzyć adres www.facebook.com/famiga, bo tam pojawia się to wydarzenie automatycznie.
Dobra wiadomość jest taka, że nagranie dziesiejszego webinara może Pani zobaczyć w dowolnej chwili na www.famiga.pl/webinary. Są tam również wszystkie nasze wcześniejsze webinary.

Oczywiście, będzie nam niezmiernie miło!
Technicznie jest to bardzo proste. Tuż nad komentarzami jest przycisk Udostępnij, który otwiera menu z funkcją Osadź.
W kolejnym kroku należy użyć przycisku Skopiuj kod i wkleić zawartość do kodu strony WWW szkoły.

Mam pocztę na wp.pl i nie otrzymałam pakietu lub szczegółów zamówienia

Na poczta.wp.pl często zdarza się, że emaile trafiają do folderu Oferty, tak jak na poniższym obrazku. Prosimy w pierwszej kolejności sprawdzić, czy tam email nie został umieszczony.

Polecamy również przeciągnąć taki zawieruszony email do folderu „Główna”.

Wtedy poczta.wp.pl nie powinna chować naszych wysyłek w katalogu z reklamami, a jest ich tam zatrważająco dużo – poniżej na czerwono oznaczyliśmy reklamy, a zieloną strzałką email ze zrealizowanym zamówieniem 😀

Mam pocztę na onet.pl i nie otrzymałam pakietu lub szczegółów zamówienia

Wpisz w wyrzukiwarce na górze strony słowo „famiga”. Wtedy w wynikach zobaczysz wszystkie emaile ze wszystkich folderów zawierające to słowo.

Jeśli email znajduje się w innym folderze niż „Odebrane” zalecamy, aby przenieść go do tego folderu. Algorytmy skrzynki pocztowej powinny w przyszłości umieszczać nasze emaile w tym folderze.

Pamiętaj również, aby oznaczyć Famigę jako zaufanego nadawcę!
Wtedy nasza korespondencja nie będzie trafiała do żadnych dziwnych folderów, a tym bardziej spamu 🙂